Surat, Gujarat
GST No. 24ADAPJ9112B1Z9
Call 07942618360 63% Response Rate
Send Enquiry
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | White |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 81x42x48 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Beige |
| Brand | Seema |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
| No of Leg | 4 |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Brown |
| Brand | Seema |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Brown |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 90x46.5x52 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Style | Modern |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Brown |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 90x47x52 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Style | Modern |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Brown |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 90x47x52 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Brown |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 91x42.5x55 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Style | Modern |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Brown |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 91x42.5x56 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Style | Modern |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Brown |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 89x45x50 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Style | Modern |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Brown |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 89x45x50 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Brown and Cream |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 89x45x50 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Style | Modern |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
| No of Leg | 4 |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Black |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 87x45x48 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Style | Modern |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
| No of Leg | 4 |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Brown |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 81x41.5x47 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Orange |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 81x41.5x47 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Brown |
| Brand | Seema |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Style | Modern |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
| No of Leg | 4 |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Brown |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 90x47x52 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Style | Modern |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
| No of Leg | 4 |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Grey |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 91x42.5x55 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Style | Modern |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
| No of Leg | 4 |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Brown |
| Brand | Seema |
| Foldability | Non Foldable |
| Dimensions | 90x42x53 cm |
| Application | Cafe / Restaurant |
| Material | Plastic |
| No of Leg | 4 |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Brown |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 90x42x53 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Style | Modern |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
| No of Leg | 4 |
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Brown and White |
| Brand | Seema |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Style | Modern |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
| No of Leg | 4 |
View Complete details
| Arm Type | With Armrest |
| Color | Grey |
| Dimensions (L*W*H) | 91x42.5x55 cm |
| Appearance | Modern |
| Foldability | Non Foldable |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 250 Piece
| Arm Rest | With Armrest |
| Color | Grey |
| Brand | Seema |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
| No of Leg | 4 |
Additional Information:
View Complete details
| Arm Rest | With Armrest |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 90x46x52 cm |
| Color | Brown |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Color | Brown |
| Arm Rest | With Armrest |
| Brand | Seema |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details