Surat, Gujarat
GST No. 24ADAPJ9112B1Z9
Call 07942618360 63% Response Rate
Send Enquiry
| Arm Rest | Without Armrest |
| Color | Black |
| Brand | Seema |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Cafe / Restaurant |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Arm Rest | Without Armrest |
| Color | White |
| Back Type | High Back |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 89x42x50 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Cafe / Restaurant |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Arm Rest | Without Armrest |
| Color | Red |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 84x41x43.5 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Arm Rest | Without Armrest |
| Color | Beige |
| Back Type | High Back |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 89x42x48 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
| No of Leg | 4 |
View Complete details
| Arm Rest | Without Armrest |
| Color | Orange |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 82x44.5x40 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Frame Material | Mild Steel |
| Arm Type | Without Armrest |
| Color | Blue |
| Dimensions (L*W*H) | 82x43.5x41 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Seat Materials | Plastic |
View Complete details
| Color | Brown |
| Arm Rest | Without Armrest |
| Brand | Seema |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Cafe / Restaurant |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Arm Rest | Without Armrest |
| Color | Beige |
| Brand | Seema |
| Back Type | High Back |
| Foldability | Non Foldable |
| Dimensions | 89x42x48 cm |
| Application | Cafe / Restaurant |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Arm Rest | Without Armrest |
| Color | Brown |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 89x42x50 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Cafe / Restaurant |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Color | Orange |
| Arm Rest | Without Armrest |
| Brand | Seema |
| Dimensions | 82x42x44 cm |
| Foldability | Non Foldable |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
| No of Leg | 4 |
View Complete details
| Arm Rest | Without Armrest |
| Brand | Seema |
| Color | Brown |
| Foldability | Non Foldable |
| Application | Cafe / Restaurant |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Arm Type | Without Armrest |
| Back Type | Medium Back |
| Color | Red |
| Brands | Seema |
| Country of Origin | Made in India |
| No of Leg | 4 |
| Material | Plastic |
View Complete details