Surat, Gujarat
GST No. 24ADAPJ9112B1Z9
Call 07942618360 63% Response Rate
Send Enquiry
| Blade Length (Sweep) | 600 mm |
| Number of Blades | 4 Blades |
| Dimensions | 24 inch |
| Country of Origin | Made in India |
| Fan Speed | 850 rpm |
| Brand | Seema |
View Complete details
| Blade Length (Sweep) | 1200 mm |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Speed | 400 RPM |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Seema |
View Complete details
| Blade Length (Sweep) | 1200 mm |
| Number Of Blades | 3 Blades |
| Speed | 350 RPM |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Red and White |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Seema |
View Complete details