Surat, Gujarat
GST No. 24ADAPJ9112B1Z9
Call 07942618360 63% Response Rate
Send Enquiry
| Brand | Seema |
| Color | Brown |
| Shape | Square |
| Application | Cafe / Restaurant, Home |
| Water Resistance | Waterproof |
| Appearance | Modern |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Brand | Seema |
| Color | Brown |
| Shape | Square |
| Size | 19x30 cm |
| Application | Cafe / Restaurant |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Brand | Seema |
| Color | Red |
| Shape | Round |
| Application | Home |
| Foldability | Non-Foldable |
| Appearance | Modern |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Brand | Seema |
| Color | Brown |
| Shape | Square |
| Size | 20x29.5 cm |
| Application | Home |
| Water Resistance | Waterproof |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Brand | Seema |
| Color | Red |
| Shape | Round |
| Application | Cafe / Restaurant |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
| Height | 45.72 cm |
View Complete details
| Brand | Seema |
| Color | Red |
| Shape | Square |
| Application | Cafe / Restaurant |
| Water Resistance | Waterproof |
| Country of Origin | Made in India |
| Height | 18 cm |
View Complete details
| Brand | Seema |
| Color | Brown |
| Shape | Square |
| Size | 20x29.5 cm |
| Application | Cafe / Restaurant |
| Water Resistance | Waterproof |
| Foldability | Non-Foldable |
| Appearance | Modern |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Bathroom |
| Color | Red |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Seema |
| Shape | Square |
View Complete details
| Brand | Seema |
| Color | Red |
| Size | 64x30 cm |
| Application | Home |
| Water Resistance | Waterproof |
| Foldability | Non-Foldable |
| Appearance | Modern |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Brand | Seema |
| Color | Grey |
| Shape | Square |
| Size | 21x36 cm |
| Application | Cafe / Restaurant |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Brand | Seema |
| Color | Red |
| Size | 64x30 cm |
| Application | Home |
| Foldability | Non-Foldable |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Bathroom |
| Color | Pink |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Round |
| Brand | Seema |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Shape | Round |
| Brand | Seema |
| Color | White |
| Warranty | 2 Years |
| Application | Cafe / Restaurant |
| Features | Heat Resistance |
View Complete details
| Brand | Seema |
| Color | Grey |
| Shape | Square |
| Application | Cafe / Restaurant |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
| Height | 22 cm |
View Complete details